Відеодомофон NeoLight TETTA

Відеодомофон NeoLight TETTA
Ціна: 1850 грн.

Знайомтесь! Новий компактний ультратонкий відеомонітор NeoLight TETTA - перший монітор в лінійці NeoLight з матовим корпусом!
Якщо у вас мало місця на стіні або ви не хочете, щоб монітор привертав до себе увагу і виділявся з загального інтер'єру квартири або дому - відеомонітор
NeoLight TETTA - це те що ви шукаєте
Недорогий, простий в керуванні, з повноцінними мелодіями замість механічної поліфонії і максимальною кількістю можливостей, які тільки можуть бути у
най[бюджетнішого монітора в лінійці NeoLight. Модель TETTA просто не може не сподобатися всім, хто в першу чергу цінує практичність.
Купити

Відеодомофон NeoLight TETTA+

Відеодомофон NeoLight TETTA+
Ціна: 2555 грн.

Домофон NeoLight TETTA + заслуговує на окрему увагу. Адже це перший на ринку України 4.3 " тонкий домофон із записом відео по руху зі звуком .

Домофон NeoLight ТЕТТА +, крім стандартних функцій домофона, вміє робити все, що раніше було доступно тільки дорогим моделям преміум-сегмента. І що особливо приємно відзначити - ми спеціально зробили ціну на дану модель доступною, щоб кожен, хто хоче мати домофон з функцією запису відео і аудіо, міг собі це дозволити.
Купити

Відеодомофон NeoLight KAPPA

Відеодомофон NeoLight KAPPA
Ціна: 2395 грн.

Дуже цікава модель, володіє всіма необхідними функціями і навіть трохи більше, але при цьому доступна за ціною, такий собі «Volkswagen» серед домофонів Neolight.
KAPPA ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «Розмір екрану / ціна / якість», не бажаючи при цьому переплачувати за додаткові функції або більш тонкий корпус. При цьому за свою ціну відеодомофон KAPPA може дуже багато, в порівнянні з іншими аналогами на ринку.
Купити

Відеодомофон NeoLight KAPPA+

Відеодомофон NeoLight KAPPA+
Ціна: 3110 грн.

ДОМОФОН NEOLIGHT KAPPA +
Ми давно чекали цю модель і впевнені, що вона буде найбільш затребуваною серед домофонів з пам'яттю. Для цього є багато причин, але найголовніша - це оптимальне співвідношення ціна / функціонал.
Домофони NeoLight зарекомендували себе як надійна техніка з великим вибором налагоджень.
Купити

Відеодомофон NeoLight KAPPA HD

Відеодомофон NeoLight KAPPA HD
Ціна: 2785 грн.

Домофон KAPPA HD - гідне продовження легендарної моделі Kappa. Він простий, надійний, підтримує Full HD сигнал і володіє всіма необхідними мінімальними функціями для домофонів в своєму класі. Також у нього є зручне графічне меню, що є відмінною рисою Full HD домофонів NeoLight без пам'яті і дозволяє легко і швидко самостійно налаштовувати монітор.
Купити

Відеодомофон NeoLight KAPPA + HD

Відеодомофон NeoLight KAPPA + HD
Ціна: 3470 грн.

Найоптимальніший по співвідношенню ціна / функціонал відеодомофон з підтримкою високого Full HD дозволу - це модель Kappa + HD. У цю недорогу модель включені всі можливі функції, які присутні у всіх домофонах NeoLight з пам'яттю. Але найголовніше, що в ній додана підтримка вхідного сигналу з дозволом до 1080p (1920 x 1080) і збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек. Це забезпечує більш чітке і плавне зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора.
Купити

Відеодомофон NeoLight OMEGA

Відеодомофон NeoLight OMEGA
Ціна: 2710 грн.

Ну мега симпатичний домофон, дійсно виглядає модно і сучасно, одним словом, NeoLight OMEGA підходить для справжніх цінителів зовнішнього вигляду і якісного зображення. Буває також і в чорному корпусі, і на наш погляд, виглядає навіть крутіше, ніж у білому. Надтонкий корпус, великий екран високого дозволу, що світяться при натисканні або вхідному виклику сенсорні кнопки - все це вигідно виділяє відеодомофон OMEGA серед його 7-дюймових побратимів NeoLight. І, як завжди, ціна на домофони NeoLight, вона поза конкуренцією і доступна кожному.
Купити

Відеодомофон NeoLight OMEGA +

Відеодомофон NeoLight OMEGA +
Ціна: 3695 грн.

Нарешті з'явився довгоочікуваний домофон з пам'яттю, графічним меню, великим 7 "екраном високого дозволу, світяться при натисканні або вхідному виклику сенсорними кнопками, та ще все це« запаковано »в надтонкий корпус! OMEGA + відразу став самим затребуваним серед лінійки 7-дюймових домофонів.
Купити

Відеодомофон NeoLight OMEGA + HD

Відеодомофон NeoLight OMEGA + HD
Ціна: 3970 грн.

Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080p (1920х1080). Це забезпечує значно більш чітке зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також в відеодомофонами OMEGA + HD збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек .

Купити

Відеодомофон NeoLight ZETA + HD

Відеодомофон NeoLight ZETA + HD
Ціна: 3370 грн.

Домофон NeoLight Zeta + HD підтримує вхідний Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080) і має дозвіл екрану 1024 х 600. Це забезпечує значно більш чітке зображення, аналогічне сучасним IP домофона як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також в відеодомофонами Zeta + HD збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек .

Купити

Новітні сенсорні відеодомофони

Практично кожна людина в своєму житті хоч раз замислювався про установку домофона з підтримкою відео. Техніка нового покоління досягла апогею! Стали доступні унікальні можливості з різними функціональними підтримками. Основною перевагою даного пристрою є, те, що на відміну від свого попередника аудіодомофона, є можливість не тільки чути, але й бачити прийшовшого гостя. Так як деякі відвідувачі можуть бути не особливо прошеними і бажаними. Деякі моделі даних пристроїв, здатні до таких функцій, як запис відео і розмов на карту пам'яті, яка вмонтована в пристрій. Якщо вас не було на місці: в офісі, або вдома, то є можливість переглянути.

Хто приходив, і які залишив повідомлення. Вмонтовані камери дозволяють робити запис і відтворювати картинку навіть у темряві. Це можливо завдяки специфічним елементам, які входять в конструкцію відеодомофонів. Однією із найпоширеніших моделей домофонів є NEOLIGHT ALPHA+. Дана модель оснащена всіма сучасними тонкощами домофонних пристроїв. Для того, щоб самостійно встановити пристрій, необхідно ознайомитися з інструкцією з експлуатації і застосуванню або ж ввести в пошуковику інтернету комбінацію установка відеодомофон, і пошуковик вкаже всі можливі інструкції з установки. Але найкраще дану роботу по установці відеодомофонів, довірити спеціалісту, адже від того, наскільки правильно і точно буде виконана робота, залежатиме продуктивність і робота домофона з підтримкою відео. Установники домофонів є співробітниками деяких магазинів, які займаються постачанням та продажем даних пристроїв.

Дані пристрої, як відеодомофони, дуже практичні в застосуванні в офісах з пропускним режимом. З їх установкою полегшується контроль і облік співробітників або відвідувачів. Також для безпеки своєї сім'ї, даний елемент стане незамінним помічником. Ціни на домофони ростуть разом з функціональними характеристиками пристроїв. Чим більше в домофоне функцій та інновацій, тим дорожче він буде коштувати. Дані пристрої можна купити на сайті SVT-PLUS.

У світі інновацій можливо все!

Вверх!