Відеодомофон NeoLight KAPPA

Відеодомофон NeoLight KAPPA
Ціна: 2395 грн.

Дуже цікава модель, володіє всіма необхідними функціями і навіть трохи більше, але при цьому доступна за ціною, такий собі «Volkswagen» серед домофонів Neolight.

На відміну від більш бюджетної 4 "моделі DELTA, домофон KAPPA має:

  • більший розмір екрану - 7 ";
  • можливість підключити більшу кількість панелей і камер (4 відеовходу);
  • вбудований в корпус блок живлення.

KAPPA ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення «Розмір екрану / ціна / якість», не бажаючи при цьому переплачувати за додаткові функції або більш тонкий корпус. При цьому за свою ціну відеодомофон KAPPA може дуже багато, в порівнянні з іншими аналогами на ринку.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління не підлягають зношування, не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

ПАМ'ЯТЬ
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофону у цей момент нікого не було. Відеодомофон NeoLight KAPPA може записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї. Максимально можлива кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу - чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.
Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в NeoLight KAPPA можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДЕОПАНЕЛІ АБО ВІДЕОКАМЕРИ
Для повної безпеки в NeoLight KAPPA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д. ). Самих викличних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН АБО ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight KAPPA є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight KAPPA є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 7"
Розширення екрану: 480 х 234
Графічне меню: Немає
Управління: Сенсорні кнопки
Варіанти підключень: 1 викликаючи панель + 1 відеокамера + 4 відеодомофона;
2 викличні панелі + 4 відеодомофона.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Особливості: Вбудований блок живлення
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC/220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 210 х 116 х 25 мм
Вага: 450 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Теплий білий

Інструкції по експлуатації

Відеодомофон NeoLight KAPPAВідеодомофон NeoLight KAPPAВідеодомофон NeoLight KAPPAВідеодомофон NeoLight KAPPAВідеодомофон NeoLight KAPPAВверх!