Відеодомофон NeoLight KAPPA+

Відеодомофон NeoLight KAPPA+
Ціна: 3110 грн.

Ми давно чекали цю модель і впевнені, що вона буде найбільш затребуваною серед домофонів з пам'яттю. Для цього є багато причин, але найголовніша - це оптимальне співвідношення ціна / функціонал.

Домофони NeoLight зарекомендували себе як надійна техніка з великим вибором налагоджень.

Однак, ми завжди хотіли мати у себе в асортименті недорогу модель, в яку вже включені всі можливі функції.

І так, відеодомофон NeoLight KAPPA + підключається відразу до 220В, вам не треба окремо монтувати блок живлення.

ЧИМ ЖЕ ТАК ЦІКАВИЙ ВІДЕОДОМОФОН NEOLIGHT KAPPA +?
Новий цифровий екран - він має більш високу роздільну здатність в порівнянні з аналогічними моделями на ринку, яскравіше і контрастніше зображення, більший ресурс роботи.
Запис відео разом з аудіо , як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете не тільки бачити, а й чути, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність.
Меню на українському та російською мовами дає свободу вибору і зручність користування.
Функція нічного режиму , при якій ви можете зменшити в домофон рівень гучності виклику з 22.00 до 7.00;
Вбудований буз. Якщо ви плануєте підключити замок, то у вас є можливість заощадити на додатковому блоці управління, тому що він вже вбудований в даний домофон
Домофон Neolight Kappa + можна підключати до багатоквартирних систем інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

Основні функції


Яскравий і контрасний дисплей
У відеодомофонами NeoLight KAPPA + використовується нове покоління дисплеїв. Вони більш довговічні і дозволяють передавати зображення більш яскравіше і контрастніше.
Завдяки цьому, ви будете бачити барвисту і чітку картинку на екрані, звичайно, якщо ви використовуєте при цьому відеопанелі NeoLight Optima або Prime, в яких встановлені камери високої роздільної здатності.

Графічне меню
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight KAPPA +, дуже зручно у використанні.
Воно інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофона, такі як,

перегляд зображень з панелей / камер,
інтерком;
запис повідомлень ;,
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
режим "Аудіоняня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики, перегляд записаних фотографій.
Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову . Також можливий вибір двох варіантів інтерфейсу меню . Для цього при завантаженні домофона необхідно натиснути і утримувати кнопку .

Сенсорні кнопки
Сенсорні кнопки відеодомофона NeoLight KAPPA + дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі.
У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг.

Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

Пам'ять
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight KAPPA + може записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight KAPPA + можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра .

Режим відеореєстра(DVR) зі звуком
Ця функція дозволить записувати відео і аудіо в відеодомофонами NeoLight KAPPA + по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо.
Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.

Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

якість запису;
швидкість запису;
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).

Підключення додаткової відеопанелі або відеокамер
У відеодомофонами NeoLight KAPPA + реалізована можливість підключення до чотирьох відеопристроїв в різній комбінації,
Наприклад, разом з однією відеопанеллю можна підключити додатково до трьох відеокамер , що необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.).

Або можна підключити дві викличні відеопанелі і дві відеокамери . Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

Для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Улюблена мелодія на виклик
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті. Адже в моделі NeoLight KAPPA + використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті в папку "MUSIC".

Медіаплеєр
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight KAPPA + і виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку , заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight KAPPA + і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "MUSIC". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон NeoLight KAPPA + працюватиме в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.

Вбудований буз
Вбудований в відеореєстратор NeoLight KAPPA + блок управління замком (буз) дозволяє економити на покупці додаткового блоку живлення або Буза, які потрібні при стандартній установці замку разом з домофонної системою. Однак, даний буз працює тільки на невеликих відстанях (до 10м).

Адресний дозвін і гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight KAPPA + є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв. Наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

Режим 'АУДІОНЯНЯ'
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight KAPPA + є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" . Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

Залишити повідомлення
Як часто ви не встигаєте сказати найголовніше своїм близьким перед відходом на роботу, тому що немає часу або просто не хочете їх будити?
Або ви хочете залишити важливе повідомлення співробітнику не тільки на папері, а й продублювати його аудіозаписом, щоб він точно вас почув?

У відеодомофонами NeoLight KAPPA + є можливість записати аудіоповідомлення , яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Цифровий календар і годинник
Із приємних бонусів можна виділити стильні і зручні вбудований годинник з календарем. За бажанням вони можуть відображатися в режимі очікування і таким чином замінити настінні годинники.

Нічний режим і режим 'Не турбувати'
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина, або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати".
При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.

Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка (див. Інструкцію).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану 7 "
Роздільна здатність екрану 800 х 480
графічне меню Так, 2 інтерфейси, управління через кнопки
Мова меню Український Російський англійський
управління сенсорні кнопки
Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4
Варіанти підключень з інтеркомом 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
вбудована пам'ять Не менш 100 фото
Роз'єм для microSD карти Так
вбудований відеореєстратор Так
запис аудіо Так
Особливості Вбудований блок живлення, кнопка управління воротами, вбудований буз, пам'ять, графічне меню (2 види) українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, нічний режим, автовідповідач, запис повідомлень, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення настінне
живлення 220В AC
Габарити (Д х В х Г) 207 х 114 х 25 мм
вага 450 г
Матеріал корпуса пластик
колір корпусу Теплий білий

Відеодомофон NeoLight KAPPA+Відеодомофон NeoLight KAPPA+Відеодомофон NeoLight KAPPA+Відеодомофон NeoLight KAPPA+Вверх!