Домофон NeoLight ALPHA HD

Домофон NeoLight ALPHA HD
Ціна: 4700 грн.

Основні функції


Графічне меню
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD, дуже зручно у використанні, інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції:
перегляд зображень з панелей / камер;
інтерком;
запис повідомлень;
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
режим "Аудіоняня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики;
перегляд записаних фотографій.
Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову . Також можливий вибір двох варіантів інтерфейсу меню .

Для цього при завантаженні домофона необхідно натиснути і утримувати кнопку .

Сенсорний ємкісний екран
Тип сенсорного ємнісного екрану , що застосовується в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD, використовується в мобільних телефонах iPhone, планшетах iPad і інших сучасних пристроях.
Ми неодноразово стикалися з тим, що багато хто навіть не знають, що в відеодомофонами можуть бути екрани такого типу.

Адже практично всі інші виробники використовують резистивні сенсорні екрани, які більш дешеві у виробництві, що і пояснює їх широке використання.

Основною перевагою ємнісного екрану є менший час відгуку. А простою мовою - наш екран реагує на ПРИКОСНОВЕНИЕ пальця миттєво.

Тобто, на відміну від резистивного, на екран NeoLight ALPHA HDне треба кілька разів натискати із зусиллям або тим більше тикати стилусом або олівцем, він просто не відреагує на них.

Також ємнісний екран надійніший за рахунок своєї конструкції. На ньому немає гнучких елементів (мембран), які входять в конструкцію резистивного екрану і призводять до його поступового зносу.

До недоліків резистивного екрану відноситься і низька светопропускная здатність, що призводить до використання більш яскравого підсвічування екрану, і, як наслідок, до меншого часу її роботи.

Одним словом, резистивні екрани - це вчорашній день, і єдина причина їх повсюдного використання - це невисока ціна. А майбутнє залишається за ємнісними екранами.

Пам'ять
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight ALPHA HD може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра .

Режим відеореєстратора (DVR) зі звуком
Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.
Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

дозвіл записи (до 1920х1080);
швидкість запису (до 25 к / сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).
Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

Підключення додаткової панелі і відеокамер
У відеодомофонами NeoLight ALPHA HD реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація:
для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + многоабоненсткая панель внизу біля під'їзду.
для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом.
Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

При цьому монітор АЛЬФА HD автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з роздільною здатністю 720р і форматом AHD.

Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Адресний дозвін і гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

Улюблена мелодія на дзвінок
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті. Адже в моделі NeoLight ALPHA HD використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті в папку "MUSIC".

Медіаплеєр і фоторамка
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight ALPHA HD і виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку , заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight ALPHA HD і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "MUSIC". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон ALPHA HD буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.

Режим "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight ALPHA HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" .
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

Автовідповідач
Якщо вдома або в офісі нікого немає, в відеодомофонами ALPHA HD є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику.
Також в відеодомофонами NeoLight ALPHA HD є можливість записати аудіоповідомлення , яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Годинники в режимі очікування
Відображення часу в режимі очікування дозволяє використовувати домофон ALPHA HD як настінний електронний годинник. Якщо ж ця функція не потрібна, її легко можна відключити в налаштуваннях

Нічний режим
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.
Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка (див. Інструкцію, стор.21).

Технічні характеристики
Розмір екрану 7 "
Роздільна здатність екрану 800 х 480/1024 х 600 (опція)
Формат вхідного сигналу СVBS / AHD / TVI (опція) / CVI (опція)
Дозвіл вхідного сигналу 480р / 960H / 720p / 1080p
графічне меню Так, 2 інтерфейси, управління через екран
Мова меню Український Російський англійський
управління Сенсорний ємнісний екран
Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4
варіанти підключень 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
вбудована пам'ять Так
Роз'єм для microSD карти Так
вбудований відеореєстратор Так
запис аудіо Так
Особливості Мультіформатний Full HD сигнал, сенсорний екран з високою роздільною здатністю, ультратонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, підсвічування сенсорної кнопки виклику, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення настінне
харчування 14,5В DC (адаптер 220 / 15В в комплекті)
Габарити (Д х В х Г) 186 х 127 х 18 мм
вага 420 г
Матеріал корпусу Пластик + акрил
колір корпусу білий

Домофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDДомофон NeoLight ALPHA HDВверх!