Відеодомофон NeoLight TETTA+

Відеодомофон NeoLight TETTA+
Ціна: 2555 грн.

Домофон NeoLight TETTA + заслуговує на окрему увагу. Адже це перший на ринку України 4.3 " тонкий домофон із записом відео по руху зі звуком .

Домофон NeoLight ТЕТТА +, крім стандартних функцій домофона, вміє робити все, що раніше було доступно тільки дорогим моделям преміум-сегмента. І що особливо приємно відзначити - ми спеціально зробили ціну на дану модель доступною, щоб кожен, хто хоче мати домофон з функцією запису відео і аудіо, міг собі це дозволити.

ТАК В ЯКИХ ВИПАДКАХ ПОТРІБЕН ВІДЕОРЕЄСТРАТОР NEOLIGHT TETTA +?
якщо ви цінуєте лаконічність і шукайте маленький і тонкий домофон з можливістю запису відео з руху;
якщо ви хочете не тільки бачити, а й чути, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність;
якщо ви плануєте підключити замок, то у вас є можливість заощадити на додатковому блоці управління, тому що він вже вбудований в даний домофон;
меню українською та російською мовами дає свободу вибору і зручність користування;
якщо вам важлива функція нічного режиму, при якій ви можете зменшити в домофон рівень гучності виклику з 22.00 до 7.00;
якщо ви не бачите сенсу переплачувати за великі розміри при тих же функціях, адже раніше функція відеозапису була доступна тільки для моделей з екраном від 7 ".
Що є тільки в ТЕТТА +, і немає в інших 4 "домофонах на ринку?

Запис відео та аудіо.
Екран нового покоління - він чіткіше, яскравіше, контрастніше і довговічніше.
Вбудований блок управління замком (буз).
Окремо варто відзначити, що відеодомофон споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті.

У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі. Так як під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення.

Однак в відеодомофонами NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

Домофон Neolight TETTA + можна підключати до багатоквартирних систем інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

Основні функції



Матовий корпус
Як часто ви бачите свої відбитки пальців на глянцевих поверхнях?
Якщо вас це хоча б трохи дратує, тоді відеореєстратор NeoLight TETTA + створений спеціально для вас. Матовий корпус не тільки виключає можливість будь-яких видимих ​​відбитків пальців на ньому, але і дає відчуття затишку і тепла при дотику до нього.

Плюс до всього, він виглядає стильно і "не як у всіх".



Яскравий і контрасний дисплей
У відеодомофонами NeoLight ТЕТТА + використовується нове покоління дисплеїв, які більш довговічні і дозволяють передавати зображення більш яскравіше і контрастніше.
Завдяки цьому, ви будете бачити барвисту і чітку картинку на екрані, звичайно, якщо ви використовуєте при цьому відеопанелі NeoLight Optima або Prime, в яких встановлені камери високої роздільної здатності.



Графічне меню
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight TETTA +, дуже зручно у використанні.
Воно інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофона:

перегляд зображень з панелей / камер;
інтерком;
запис повідомлень;
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
режим "Аудіоняня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики, перегляд записаних фотографій.
Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову . Також можливий вибір двох варіантів інтерфейсу меню . Для цього при завантаженні домофона необхідно натиснути і утримувати кнопку .


Сенсорні кнопки
Сенсорні кнопки в відеодомофонами NeoLight TETTA + дозволяють управляти пристроєм легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі.
У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг. Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.


Пам'ять
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight TETTA + може записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight ТЕТТА + можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD.

Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра .


Режим відеореєстра (DVR) зі звуком
Ця функція дозволить записувати відео і аудіо по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо.
Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.

Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

якість запису;
швидкість запису;
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).


Підключення додаткової панелі і відеокамер
У відедомофоне NeoLight TETTA +, на відміну від моделі DELTA +, реалізована можливість підключення до чотирьох відеопристроїв в різній комбінації,
Наприклад, разом з однією відеопанеллю можна підключити додатково до трьох відеокамер. Це необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей. Або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.).

Або можна підключити дві викличні відеопанелі і дві відеокамери .

Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

Для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.


Улюблена мелодія на виклик
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах.
Адже в відеодомофонами NeoLight ТЕТТА + використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.

Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті в папку "MUSIC".


Медіаплеєр
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає? Тоді вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight ТЕТТА +. Потім виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку , заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь, або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону Neolight ТЕТТА + і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "MUSIC". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон NeoLight TETTA + працюватиме в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями. І в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.


Вбудований буз
Вбудований в відеореєстратор NeoLight TETTA + блок управління замком (буз) дозволяє економити на покупці додаткового блоку живлення або Буза, які потрібні при стандартній установці замку разом з домофонної системою.
Однак, даний буз працює тільки на невеликих відстанях (до 10м.).


Адресний дозвін і гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight TETTA + є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв. Наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.


Режим 'АУДІОНЯНЯ'
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight TETTA + є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" .
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в відеодомофонами, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.


Залишити повідомлення
Як часто ви не встигаєте сказати найголовніше своїм близьким перед відходом на роботу, тому що немає часу або просто не хочете їх будити?
Або ви хочете залишити важливе повідомлення співробітнику не тільки на папері, а й продублювати його аудіозаписом, щоб він точно вас почув?

У відеодомофонами NeoLight TETTA + є можливість записати аудіоповідомлення , яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.


Цифровий календар і годинник
Із приємних бонусів можна виділити стильні і зручні вбудований годинник з календарем.
За бажанням вони можуть відображатися в режимі очікування і таким чином замінити настінні годинники.


Нічний режим чирежим 'Не турбувати'
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати".
При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.

Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка. Більш детально зазначено в інструкції.


Технічні характеристики[/b]
Розмір екрану: 4.3 "
Роздільна здатність екрану: 480 х 272
графічне меню Так, 2 інтерфейси, управління через кнопки
Мова меню: Український Російський англійський
управління: сенсорні кнопки
Підключення відеодомофонів в інтеркомом: 4
Варіанти підключень з інтеркомом: 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
вбудована пам'ять: Не менш 100 фото
Роз'єм для microSD карти: Так
вбудований відеореєстратор: Так
запис аудіо: Так
Особливості: Ультратонкий матовий корпус, вбудований буз, пам'ять, графічне меню (2 види) українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, нічний режим, автовідповідач, запис повідомлень, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення: настінне
живлення: 14,5В DC / 220В AC (мініадаптер в комплекті)
Габарити: (Д х В х Г) 116х 171 х 17 мм
вага: 206 г
Матеріал корпуса: пластик
колір корпусу: білий матовий

Відеодомофон NeoLight TETTA+Відеодомофон NeoLight TETTA+Відеодомофон NeoLight TETTA+Відеодомофон NeoLight TETTA+



Вверх!