Відеодомофон NeoLight KAPPA HD

Відеодомофон NeoLight KAPPA HD
Ціна: 2785 грн.

Домофон KAPPA HD - гідне продовження легендарної моделі Kappa. Він простий, надійний, підтримує Full HD сигнал і володіє всіма необхідними мінімальними функціями для домофонів в своєму класі. Також у нього є зручне графічне меню, що є відмінною рисою Full HD домофонів NeoLight без пам'яті і дозволяє легко і швидко самостійно налаштовувати монітор.

Основні переваги відеодомофонів NEOLIGHT KAPPA HD:
  • Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон KAPPA HD підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1920 x 1080 як від панелі, так і від камери будь-яким каналом;
  • графічний інтерфейс українською або російською мовою;
  • автоматичне визначення дозволу і типу сигналу по кожному каналу;
  • можливість підключити більшу кількість панелей і камер (4 відеовходу);
  • вбудований в корпус блок живлення;
  • вбудований буз для управління замком (має обмеження по відстані).


Домофон NeoLight KAPPA HD ідеально підійде людям, які шукають оптимальне співвідношення "Розмір екрану / ціна / якість", не бажаючи при цьому переплачувати за додаткові функції або більш тонкий корпус. При цьому за свою ціну відеодомофон KAPPA HD може дуже багато, в порівнянні з іншими аналогами на ринку.

Домофон Neolight Kappa HD можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight і інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
Графічне меню з фонової заставкою, що застосовується в відеодомофонами NeoLight KAPPA HD, допомагає швидко і зручно налаштувати базові функції, і є відмінною рисою домофонів NeoLight серед домофонів без пам'яті:

СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки відеодомофона NeoLight KAPPA HD дозволяють управляти домофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі.
У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг.

Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ ВІДЕОПАНЕЛЕЙ АБО ВІДЕОКАМЕР
У відеодомофонами NeoLight KAPPA HD є можливість підключити до чотирьох відеопристроїв. Наприклад, разом з однією відеопанеллю можна підключити додатково до трьох відеокамер.
Це необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.).

Або можна підключити дві викличні відеопанелі і дві відеокамери. Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними. Все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу. Більш детально зазначено в інструкції.

Для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДОДЗВОН І ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight KAPPA HD є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight KAPPA HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня".
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

ВБУДОВАНИЙ БУЗ
Вбудований в відеореєстратор NeoLight KAPPA HD блок управління замком (буз) дозволяє заощадити на покупці додаткового блоку живлення або Буза, які потрібні при стандартній установці замку разом з домофонної системою. Однак, даний буз працює тільки на невеликих відстанях (до 10м).

КНОПКА "УПРАВЛІННЯ ВОРОТАМИ"
Функція управління воротами винесена на корпус окремою кнопкою, завдяки чому можна швидко відкрити або закрити ворота одним дотиком пальця, без входу в меню домофона.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Мова меню: Украінскій / російська
Розмір екрану: 7 "
Дозвіл екрану: 800 х 480
Формат вхідного сигналу: AHD / TVI / CVI / CVBS
Дозвіл вхідного сигналу: 1080p / 720p / 576i
рафічне меню: Є
Управління: Сенсорні кнопки
Підключення:[b] відеодомофонів в інтеркомом 4
[b]Варіанти підключень:
2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
Вбудована пам'ять: Немає
Роз'єм для microSD карти: Так, тільки для оновлення прошивки !!!
Управління воротами: Є, необхідно додаткове пристрій NL-GT01
Запис аудіо: Немає
Oсобливості Мультіформатний: Full HD сигнал, графічне меню українською та російською мовою, вбудований блок живлення, кнопка управління воротами
Тип кріплення: Настінне
Живлення:[b] 220В AC
[b]Габарити (Д х В х Г):
210 х 116 х 25 мм
Вага: 450 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий

Відеодомофон NeoLight KAPPA HDВідеодомофон NeoLight KAPPA HDВідеодомофон NeoLight KAPPA HDВідеодомофон NeoLight KAPPA HDВідеодомофон NeoLight KAPPA HDВверх!