Відеодомофон NeoLight KAPPA + HD

Відеодомофон NeoLight KAPPA + HD
Ціна: 3470 грн.

Найоптимальніший по співвідношенню ціна / функціонал відеодомофон з підтримкою високого Full HD дозволу - це модель Kappa + HD. У цю недорогу модель включені всі можливі функції, які присутні у всіх домофонах NeoLight з пам'яттю. Але найголовніше, що в ній додана підтримка вхідного сигналу з дозволом до 1080p (1920 x 1080) і збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек. Це забезпечує більш чітке і плавне зображення в порівнянні з аналоговими моделями як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора.

Головні переваги відеодомофона NeoLight KAPPA + HD:

HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон капи + HD підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери будь-яким каналом.
Автоопределение дозволу і типу сигналу - монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань підключити, наприклад, стару багатоквартирної панель стандартної роздільної здатності, Full HD панель біля входу в квартиру і камери Full HD для спостереження за сходовим майданчиком і ліфтом.
Запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к / сек і дозволом до 1920х1080, як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити і чути без втрат в якості, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність.
Два види графічного інтерфейсу і меню українською та російською мовами дає свободу вибору і зручність користування.
Домофон Neolight Kappa + HD можна підключати до багатоквартирної системі NeoLight і інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

Основні функції


Графічне меню
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD, дуже зручно у використанні.
Воно інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофона, такі як,

перегляд зображень з панелей / камер,
інтерком;
запис повідомлень ;,
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
режим "Аудіоняня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики, перегляд записаних фотографій.
Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову. Також можливий вибір двох варіантів інтерфейсу меню. Для цього при завантаженні домофона необхідно натиснути і утримувати кнопку.

Сенсорні кнопки
Сенсорні кнопки відеодомофона NeoLight KAPPA + HD дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі.
У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг.

Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

Пам'ять
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight KAPPA + HD може автоматично або примусово записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

Режим відеорегістратора [DVR] зі звуком
Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо в відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.
Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

дозвіл записи (до 1920х1080);
швидкість запису (до 25 к / сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).
Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

Підключення додаткової панелі і відеокамер
У відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація:
для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + многоабоненсткая панель внизу біля під'їзду.
для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом.
Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

При цьому монітор KAPPA + HD автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з роздільною здатністю 720р і форматом AHD.

Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Адресний дозвін і гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв. Наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

Любима мелодія на виклик
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті. Адже в моделі NeoLight KAPPA + HD використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті в папку "MUSIC".

Медіаплеєр і фоторамка
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight KAPPA + HD і виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку, заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight KAPPA + HD і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "MUSIC". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон NeoLight KAPPA + HD буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.

Режим "Аудіоняня"
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight KAPPA + HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня". Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

Автовідповідач
Якщо вдома або в офісі нікого немає, в відеодомофонами KAPPA + HD є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику.
Також в відеодомофонами NeoLight KAPPA + HD є можливість записати аудіоповідомлення, яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Час в режимі очікування
Відображення часу в режимі очікування дозволяє використовувати домофон капи + HD як настінний електронний годинник. Якщо ж ця функція не потрібна, її легко можна відключити в налаштуваннях.

Нічний режим і режим "Не турбувати"
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина, або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати".
При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.

Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка (див. Інструкцію).

Технічні характеристики
Розмір екрану 7 "
Дозвіл екрану 800 х 480/1024 х 600 (опція)
Формат вхідного сигналу СVBS / AHD / TVI (опція) / CVI (опція)
Дозвіл вхідного сигналу 480р / 960H / 720p / 1080p
Графічне меню Так, 2 інтерфейси, управління через кнопки
Мова меню Український / російська / англійська
Управління Сенсорні кнопки
Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4
Варіанти підключень з інтеркомом 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
Вбудована пам'ять Так
Роз'єм для microSD карти Так
Вбудований відеореєстратор Так
Запис аудіо Так
Особливості Мультіформатний Full HD сигнал, вбудований блок живлення, кнопка управління воротами, пам'ять, графічне меню (2 види) українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, нічний режим, автовідповідач, запис повідомлень, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення Настінне
Живлення 220В AC
Габарити (Д х В х Г) 207 х 114 х 25 мм
Вага 450 г
Матеріал корпусу Пластик
Колір корпусу Білий

Відеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВідеодомофон NeoLight KAPPA + HDВверх!