Відеодомофон NeoLight TETTA

Відеодомофон NeoLight TETTA
Ціна: 1850 грн.

Знайомтеся! Новий компактний ультратонкий відеодомофон NeoLight TETTA - перший домофон в лінійці NeoLight з матовим корпусом!

Якщо у вас мало місця на стіні або ви не хочете, щоб домофон привертав до себе увагу і вибивався із загального інтер'єру квартири або будинку - відеодомофон NeoLight TETTA - це саме те, що ви шукаєте.

Недорогий, простий в управлінні, з повноцінними мелодіями замість механічної поліфонії і максимальною кількістю можливостей, які тільки можуть бути у самого бюджетного домофона в лінійці NeoLight. Модель ТЕТТА просто не може не сподобається всім, хто в першу чергу цінує практичність.

У ЧОМУ Ж ОСНОВНІ ВІДМІННОСТІ ДОМОФОНА TETTA ВІД ПОПЕРЕДНЬОЇ МОДЕЛІ ДАНОГО КЛАСУ DELTA?
вертикальний дизайн і матовий корпус;
екран нового покоління - більше довговічність, вище чіткість, більше контрастність і яскравість;
повноцінна можливість підключення до 4х відеопристроїв;
технологія "реалтон" мелодій у форматі mp3;
вбудований буз для управління замком (має обмеження по відстані).
Більш детально кожне відміну описано в розділі нижче - Основні функції .

Окремо варто відзначити, що відеодомофон Neolight TETTA споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті.

У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі, тому що під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення.

Однак в домофонах NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.
Основні функції


Сенсорні кнопки
Сенсорні кнопки дозволяють управляти відеодомофоном NeoLight TETTA легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі.
У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг. Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

Матовий корпус
Як часто ви бачите свої відбитки пальців на глянцевих поверхнях?
Якщо вас це хоча б трохи дратує, тоді відеореєстратор NeoLight TETTA створений спеціально для вас. Матовий корпус не тільки виключає можливість будь-яких видимих ​​відбитків пальців на ньому, але і дає відчуття затишку і тепла при дотику до нього.

Плюс до всього, він виглядає стильно і "не як у всіх".

Яскравий і контрасний дисплей
У відеодомофонами NeoLight ТЕТТА використовується нове покоління дисплеїв, що дозволяє передавати зображення більш яскравіше і контрастніше.
Завдяки цьому, ви будете бачити барвисту і чітку картинку на екрані, звичайно, якщо ви використовуєте при цьому відеопанелі NeoLight Optima або Prime, в яких встановлені камери високої роздільної здатності.

Підключення додаткової панелі і відео камер
У відеодомофонами NeoLight TETTA реалізована можливість підключення до чотирьох відеопристроїв в різній комбінації.
Наприклад, разом з однією відеопанеллю можна підключити додатково до трьох відеокамер. Це необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.).

Або можна підключити дві викличні відеопанелі і дві відеокамери . Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

Для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Реалтон мелодії в форматі MP3
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті.
У відеопанелях NeoLight ТЕТТА використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл. Раніше це було можливо тільки в домофонах з пам'яттю!

Вбудований блок управління замком
Вбудований в відеореєстратор NeoLight TETTA блок управління замком (буз) дозволяє заощадити на покупці додаткового блоку живлення або Буза, які потрібні при стандартній установці замку разом з домофонної системою. Однак, даний буз працює тільки на невеликих відстанях (до 10 м.).

Адресний дозвін і гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті?

Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight TETTA є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв. Наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

Режим 'АУДІОНЯНЯ'
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight TETTA є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" .
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.
ТЕХНІЧНІ ХАРЕКТИРИСТИКИ
Розмір екрану: 4.3 "
Роздільна здатність екрану: 480 х 272
графічне меню: немає
управління: сенсорні кнопки
Підключення відеодомофонів в інтеркомом: 4
Варіанти підключень з інтеркомом: 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
Особливост:і Ультратонкий матовий корпус, вбудований буз, "реалтон" мелодії в форматі mp3.
Тип кріплення: настінне
живлення :14,5В DC / 220В AC (мініадаптер в комплекті)
Габарити: (Д х В х Г) 116х 171 х 17 мм
вага: 206 г
Матеріал корпуса: пластик
колір корпусу: білий матовий

Домофон Neolight TETTA можна підключати до багатоквартирних систем інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.
Інструкції по експлуатації
Відеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВідеодомофон NeoLight TETTAВверх!