Відеопанель NeoLight SOLO

Відеопанель NeoLight SOLO
Ціна: 1087 грн.

Ось вона, новинка, яку чекали всі! Красива, елегантна, з дуже широким кутом огляду і камерою високої роздільчої здатності. Виконана в матовому металевому
корпусі в стилі "soft touch" з невидимою інфра-червоною підсвіткою. Це все відеопанель NeoLight SOLO - одна з найраціонайніших визивних панелей на ринку
домофоних систем.
Виклична відеопанель NeoLight SOLO унікальна не тільки зовнішнім виглядом, який гідно оцінять всі, хто любить прості, але витончені речі. Відеопанель NeoLight SOLO на сьогоднішній день є єдиною панеллю з кутом огляду 110 градусів, яка має ціну звичайних панелей (з кутом огляду не більше 60).

Також перевагою є роздільча здатність 700ТВЛ (зазвичай 450-600ТВЛ) і невидиму в темряві інфра-червону підсвітку, яка особливо актуальна, якщо використовуються відеоомофони із записом по вбудованому детектору руху (TETTA +, KAPPA +, OMEGA + або ALPHA).

Одним словом, відеопанель NeoLight SOLO ламає всі стереотипи. Тому що тепер купити недорогу видеопанель можна не тільки з кращими технічними характеристиками, але і в сучасному дизайні, який раніше був доступний тільки для моделей більш високого цінового сегмента.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип матриці камери: CMOS
Роздільча здатність камери: 700 ТВЛ
Кут огляду: 110 °
Тип підсвічування: ІЧ
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 120 мА (від домофона)
Габарити: (Д х В х Г) 46 х 131 х 16 мм
Вага: 420 г
Температура експлуатації - 30 ° С ~ + 60 ° С
Матеріал корпусу: Метал
Колір корпусу: Графіт, срібло або золотоВверх!