Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF

Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF
Ціна: 6495 грн.

ДОМОФОН NEOLIGHT ALPHA HD WF
NeoLight Alpha HD WF - цю модель чекали всі! Ідеальний лаконічний дизайн з максимальними можливостями: Wi-Fi , підтримка Full HD сигналу 1080р (1920х1080), IPS екран з високим дозволом 1024 х 600, запис відео і аудіо з руху, улюблена mp3 мелодія на виклик. Alpha HD WF дозволяє переадресувати виклик з відеопанелі на додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлене на смартфоні або планшеті . Для коректної роботи необхідне стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання Alpha HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання.ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ
WI-FI ТА ЛОКАЛЬНА МЕРЕЖА
Alpha HD WF дозволяє переадресувати виклик з відеопанелі на додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлене на смартфоні або планшеті . Для коректної роботи необхідне стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання Sigma + HD WF з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання (при нестабільному Wi-Fi сигналі).
Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WF
Основні функції програми "NeoLight":

Підтримка "push" оповіщати про вхідні дзвінки.
Повідомлення про пропущені виклики із зазначенням дати, часу і фото відвідувача.
Відеодзвінок від відвідувача.
Спілкування з відвідувачем, керування замком і воротами.
Запис фото / відео з панелі виклику або камер на новий пристрій.
Перегляд панелі і камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного дзвінка).
Перемикання дозволу SD / HD при поганому зв'язку.
Двунаправленная аудіозв'язок.

FULL HD
Домофон Alpha HD WF підтримує Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) як від панелі, так і від камери будь-яким каналом. Цей дозвіл аналогічно вирішенню в сучасних IP домофонах, що дозволяє отримати високу чіткість без складних налаштувань і за доступну ціну як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора. Окремо варто відзначити, що запис відео можлива з максимальною роздільною здатністю 1920х1080 і при максимальній швидкості 25к / с.

СЕНСОРНИЙ ЄМНІСНИЙ ЕКРАН
Основна відмінність екрану в домофон Alpha HD WF від більшості інших моделей на ринку - це IPS матриця, яка приємно дивує передачею кольору і забезпечує максимально можливий кут огляду у таких ЖК моніторів під будь-яким кутом -178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
Тип сенсорного ємнісного екрану , що застосовується в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF, використовується в мобільних телефонах, планшетах та інших сучасних пристроях. Основною перевагою ємнісного екрану є висока чутливість, що особливо помітно в сенсорних екранах з IPS матрицею. Керувати таким дисплеєм - одне задоволення, адже екран реагує на дотик пальця миттєво.

Також ємнісний екран надійніший за рахунок своєї конструкції. На ньому немає гнучких елементів (мембран), які входять в конструкцію резистивного екрану і призводять до його поступового зносу.

ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
В домофон Alpha HD WF меню представлено на двох сторінках, де можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою SD карти.
Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WF
Меню NeoLight
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF, дуже зручно у використанні, інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції:
перегляд зображень з панелей / камер;
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
форматування і копіювання файлів на microSD карту;
зміна фонового зображення;
домофон;
запис повідомлень;
режим "Аудионяня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики;
перегляд записаних фотографій.
Окремо хочеться відзначити, що в даному меню можна вибрати українську, російську або англійську мову .

ВБУДОВАНА ПАМ'ЯТЬ
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight Alpha HD WF може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, для установки улюбленої mp3 мелодії на виклик і свого зображення на робочий стіл, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра .

РЕЖИМ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА (DVR) ЗІ ЗВУКОМ
Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.
Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

разрешение записи (до 1920х1080);
скорость записи (до 25 к/сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).
Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

УЛЮБЛЕНА МЕЛОДІЯ НА ВИКЛИК
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті. Адже в моделі NeoLight Alpha HD WF використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті.

МЕДІАПЛЕЄР І ФОТОРАМКА
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight Alpha HD WF і виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку , заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight Alpha HD WF і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "МУЗИКА". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон Alpha HD WF буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ПАНЕЛІ І ВІДЕОКАМЕР
У відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація:
для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + многоабоненсткая панель внизу біля під'їзду.
для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом.
Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

При цьому монітор Альфа HD WF автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з дозволом 1080р і форматом AHD.

Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

ГОДИННИКИ В РЕЖИМІ ОЧІКУВАННЯ
Відображення часу у вигляді цифрових годин або у вигляді календаря і аналогового циферблата в режимі очікування дозволяє використовувати домофон Alpha HD WF як настінний електронний годинник. Якщо ж дані функції не потрібні, їх легко можна відключити в налаштуваннях.

НІЧНИЙ РЕЖИМ
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.
Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.

АДРЕСНИЙ ДОЗВОН І ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ ``АУДІОНЯНЯ``
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight Alpha HD WF є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" .
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

АВТОВІДПОВІДАЧ
Якщо вдома або в офісі нікого немає, в відеодомофонами Alpha HD WF є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику.
Також в відеодомофонами NeoLight Alpha HD WF є можливість записати аудіоповідомлення , яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

Технічні характеристики

Розмір екрану 7 ", IPS
Роздільна здатність екрану 1024 х 600
Формат вхідного сигналу AHD / TVI / CVI / CVBS
Дозвіл вхідного сигналу 1080p / 720p / 576i
Мережа Wi-Fi (2,4 ГГц), LAN
Мобільний додаток (APP) NeoLight (iOS, Android)
можливості програми Відеодзвінок, розмова з відвідувачем, керування замком / воротами, фото / відео на пристрій, перегляд підключених камер і панелі в режимі очікування, перемикання дозволу (SD / HD)
графічне меню Так, 2 сторінки, призначений для користувача фон, управління через екран
Язык меню Український Російський англійський
Управління Сенсорний ємнісний екран IPS
Підключення відеодомофонів в інтеркомом 4
варіанти підключень 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
вбудована пам'ять Так
Роз'єм для microSD карти Так, підтримка карт з обсягом пам'яті до 128 ГБ
вбудований відеореєстратор Так
запис аудіо Так
Управление воротами Необходим адаптер NL-GT01
Особливості Вбудований Wi-Fi і LAN, мультиформатний Full HD сигнал, сенсорний IPS екран з високою роздільною здатністю, тонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, підсвічування сенсорної кнопки виклику, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення настінне
харчування 220 В змінного струму
Габарити (Д х В х Г) 186 х 136 х 21 мм
вага 472 г
Матеріал корпуса Пластик + акрил
колір корпусу Білий чорний

Відеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВідеодомофон NeoLight ALPHA HD WFВверх!