Домофон NeoLight ZETA + HD

Домофон NeoLight ZETA + HD
Ціна: 3370 грн.

Домофон NeoLight Zeta + HD підтримує вхідний Full HD сигнал з роздільною здатністю 1080р (1920х1080) і має дозвіл екрану 1024 х 600. Це забезпечує значно більш чітке зображення, аналогічне сучасним IP домофона як в режимі простого спостереження, так і записаного відео в режимі відеореєстратора. Також в відеодомофонами Zeta + HD збільшена швидкість запису вбудованого відеореєстратора до 25 к / сек .

Особливості відеодомофона NeoLight Zeta + HD:

IPS матриця забезпечує поліпшену передачу кольору і максимально можливий кут огляду у таких ЖК моніторів під будь-яким кутом - 178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон Зета + ХД підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери будь-яким каналом.
Висока роздільна здатність монітора 1024 х 600 - в порівнянні зі стандартними моніторами дозволом 800 х 480 дозволяє максимально якісно передати зображення від панелі з роздільною здатністю Full HD, яке по деталізації аналогічно IP домофона.
Автоопределение дозволу і типу сигналу - монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань підключити, наприклад, стару багатоквартирної панель стандартної роздільної здатності, Full HD панель біля входу в квартиру і камери Full HD для спостереження за сходовим майданчиком і ліфтом.
Запис відео разом з аудіо зі швидкістю до 25 к / сек і дозволом до 1920х1080 , як по руху, так і постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити і чути без втрат в якості, що відбувається за вашими дверима в ваше відсутність.
Тонкий Slim корпус і вбудований блок живлення - монітор Zeta + HD підключається безпосередньо до харчування 220В.
Домофон Neolight Zeta + HD можна підключати до багатоквартирних систем NeoLight і інших виробників за допомогою додаткових адаптерів.

Основні функції


FULL HD
Домофон Zeta + HD підтримує Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) як від панелі, так і від камери будь-яким каналом. Цей дозвіл аналогічно вирішенню в сучасних IP домофонах, що дозволяє отримати високу чіткість без складних налаштувань і за доступну ціну як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора. Окремо варто відзначити, що запис відео можлива з максимальною роздільною здатністю 1920х1080 і при максимальній швидкості 25к / с.

ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
В домофон Zeta + HD можна вибрати два варіанти інтерфейсу меню . Для цього при включенні монітора необхідно натиснути і утримувати на корпусі кнопку . У першому варіанті меню всі функції представлені на одному екрані у вигляді великих різнокольорових іконок, що зручно для швидкого доступу до налаштувань домофону. У другому варіанті меню представлено на двох сторінках, де можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою SD карти.
Sigma + HD
Графічне меню, що застосовується в відеодомофонами NeoLight Zeta + HD, дуже зручно у використанні, інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції:

перегляд зображень з панелей / камер;
інтерком;
запис повідомлень;
перегляд фотографій і відео відвідувачів;
режим "Аудіоняня";
Основні налаштування;
гучний зв'язок;
відтворення записаної на SD карту музики;
перегляд записаних фотографій.

IPS ЕКРАН
Основна відмінність екрану в домофон Zeta + HD від більшості інших моделей на ринку - це IPS матриця, яка приємно дивує передачею кольору і забезпечує максимально можливий кут огляду у таких ЖК моніторів під будь-яким кутом -178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.

СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки відеодомофона NeoLight ZETA + HD дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління мають ряд переваг.
Вони не підлягають зносу, що не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

При цьому, в відеодомофонами ZETA + HD сенсорні кнопки підсвічуються при натисканні або вхідного дзвінка, що зручно і одночасно не заважає в темний час доби.

ПАМ'ЯТЬ
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофона в цей момент нікого не було.
Домофон NeoLight Zeta + HD може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї.

Максимально можливу кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.

Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в відеодомофонами NeoLight Zeta + HD можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, для установки улюбленої mp3 мелодії на виклик і свого зображення на робочий стіл, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра .

РЕЖИМ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА DVR ЗІ ЗВУКОМ
Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо в відеодомофонами NeoLight Zeta + HD по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Запис можливо вести примусово, натиснувши на корпусі кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом або по вбудованому детектору руху.
Для додаткової економії місця на карті пам'яті microSD в настройках режиму відеореєстратора окремо можна виставити:

дозвіл записи (до 1920х1080);
швидкість запису (до 25 к / сек);
рівень чутливості вбудованого детектора руху (наприклад, щоб ваш домофон Хіба ж не писав безперервно рухається через вітер дерево).
Примітка: для даної функції необхідно, щоб в роз'єм microSD була встановлена ​​карта пам'яті.

УЛЮБЛЕНА МЕЛОДІЯ НА ДЗВІНОК
Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофонах без пам'яті. Адже в моделі NeoLight Zeta + HD використовуються так звані "реалтон" мелодії в форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також ви можете поставити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на дзвінок, записавши її на SD карту пам'яті.

МЕДІАПЛЕЄР І ФОТОРАМКА
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на відеодомофони NeoLight Zeta + HD і виберіть розділ "ФОТО" в графічному меню.
Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку , заощадивши при цьому на її покупку.

Ну, а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight Zeta + HD і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "МУЗИКА". І що не менш важливо, якість звуку вас приємно порадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, відеодомофон Zeta + HD буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофона.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ПАНЕЛІ І ВІДЕОКАМЕР
У відеодомофонами NeoLight Zeta + HD реалізована можливість підключення до чотирьох джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим видом підключення є комбінація:
для квартир - виклична панель біля входу в квартиру + многоабоненсткая панель внизу біля під'їзду.
для офісів - виклична панель біля входу в офіс + одна або дві відеокамери для спостереження за коридором і сходовим прольотом.
Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (більш докладно зазначено в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.

При цьому монітор Зета + HD автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу. Таким чином на нього можна одночасно підключити як старі аналогові викличні панелі і камери стандартного дозволу, так і нові з дозволом 1080р і форматом AHD.

Також для кожної з підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

ГОДИННИКИ В РЕЖИМІ ОЧІКУВАННЯ
Відображення часу у вигляді цифрових годин або у вигляді календаря і аналогового циферблата в режимі очікування дозволяє використовувати домофон ZETA + HD як настінний електронний годинник. Якщо ж дані функції не потрібні, їх легко можна відключити в налаштуваннях.

НІЧНИЙ РЕЖИМ
Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина. Або .... та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.
Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично включався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або відключити звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН І ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері?
Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідні дзвінки від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофона.

Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного интеркома , не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в відеодомофонами NeoLight ZETA + HD є функція голосового оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ 'АУДІОНЯНЯ'
Ще однією корисною функцією видеодомофонов NeoLight ZETA + HD є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня" .
Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофон, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.

Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.

Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

АВТОВІДПОВІДАЧ
Якщо вдома або в офісі нікого немає, в відеодомофонами ZETA + HD є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачеві залишити повідомлення через панель виклику.
Також в відеодомофонами NeoLight ZETA + HD є можливість записати аудіоповідомлення , яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 7 ", IPS
Роздільна здатність екрану: 1024 х 600
Формат вхідного сигналу: AHD / TVI / CVI / CVBS
Дозвіл вхідного сигналу: 1080p / 720p / 576i
графічне меню: Так, 2 інтерфейси, управління через кнопки
Мова меню: Український Російський англійський
управління: Сенсорні кнопки з підсвічуванням
Підключення відеодомофонів в інтеркомом: 4
варіанти підключень 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 3 додаткових відеодомофона.
вбудована пам'ять: Так
Роз'єм для microSD карти: Так, підтримка карт з обсягом пам'яті до 128 ГБ
вбудований відеореєстратор: Так
запис аудіо: Так
управління воротами Є, необхідно додаткове пристрій: NL-GT01
Особливості: Мультіформатний Full HD сигнал, IPS екран з високою роздільною здатністю, тонкий корпус, пам'ять, графічне меню українською та російською мовою, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, нічний режим, підсвічування сенсорних кнопок виклику, режим відеореєстратора з аудіо.
Тип кріплення: настінне
харчування: 220В AC
Габарити: (Д х В х Г) 216 х 129 х 19 мм
вага: 490 г
Матеріал корпуса: Пластик + акрил
колір корпусу: білий

Інструкції по експлуатації
Домофон NeoLight ZETA + HDДомофон NeoLight ZETA + HDДомофон NeoLight ZETA + HDДомофон NeoLight ZETA + HDДомофон NeoLight ZETA + HDВверх!