Відеодомофон NeoLight OMEGA +

Відеодомофон NeoLight OMEGA +
Ціна: 3695 грн.

Нарешті з'явився довгоочікуваний домофон з пам'яттю, графічним меню, великим 7 "екраном високого дозволу, світяться при натисканні або вхідному виклику сенсорними кнопками, та ще все це« запаковано »в надтонкий корпус! OMEGA + відразу став самим затребуваним серед лінійки 7-дюймових домофонів.

Основні відмінності OMEGA + від молодшої моделі OMEGA:
  • зручне графічне меню;
  • наявність вбудованої пам'яті;
  • можливість підключити зовнішню карту пам'яті micro SD;
  • режим «Фоторамка»;
  • вбудований медіаплеєр.

Окремо варто відзначити, що відеодомофон споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі, тому під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення. Однак в домофонах NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
Графічне меню, що застосовується в домофоні OMEGA +, дуже зручно у використанні. Стилізоване під всім знайомий інтерфейс Windows, воно інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофону - перегляд фотографій відвідувачів, медіаплеєр, перемикання між панелями і відеокамерами, інтерком, режим «Не турбувати», основні налаштування, гучний зв'язок і режим «Аудіоняня» .
Завдяки яскравим і барвистим іконка меню з управлінням домофоном впорається навіть маленька дитина, а великий розмір іконок буде зручний людям з поганим зором або тим, хто втомився від помилкового потрапляння одним пальцем на сусідні кнопки в пристроях з дрібними значками.

Окремо звертаємо вашу увагу, що графічне меню і сенсорний екран - це різні речі, і наявність такого меню не гарантує, що управління відбувається через екран. У моделі DELTA+ навігація по меню здійснюється виключно за допомогою сенсорних кнопок на корпусі.

СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління не підлягають зношування, не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

ПАМ'ЯТЬ
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофону у цей момент нікого не було. Відеодомофон OMEGA + може записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї. Максимально можлива кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу - чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.
Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в NeoLight OMEGA + можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДЕОПАНЕЛІ АБО ВІДЕОКАМЕРИ
Для повної безпеки в NeoLight OMEGA + разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д. ). Самих викличних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН АБО ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight OMEGA + є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight OMEGA + є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

МЕДІАПЛЕЄР
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на домофон OMEGA + і виберіть медіаплеєр в графічному меню. Мало того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку, заощадивши при цьому на її покупку.
Ну а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до домофону OMEGA + і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику. І що важливо, якість звуку вас приємно обрадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, OMEGA + буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофону.

ФОТОРАМКА
Коли ви повертаєтеся додому після роботи, насамперед вам цікаво дізнатися, хто ж до вас приходив. Для цього просто треба зайти в режим перегляду записаних зображень від викличної відеопанелі і відкрити актуальні файли в необхідної папці. Однак, якщо ви були у відпустці або хочете переглянути всіх відвідувачів вашого офісу, наприклад, за місяць, то зробити це вручну буде вкрай незручно.

Для цього варто двічі нажати на кнопку Arrow right і запустити циклічний перегляд фотографій.

Також функцію фоторамки можна використовувати і для перегляду записаних зображень на зовнішньому носії - карті micro SD.

Відеодомофон при цьому залишається в звичайному режимі очікування і зможе повноцінно прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофону.

Таким чином, за ціну одного домофона OMEGA + ви отримуєте два повноцінних пристрої - відеодомофон і цифрову фоторамку.

ЦИФРОВИЙ КАЛЕНДАР ТА ГОДИННИК
Із приємних бонусів можна виділити стильні і зручні вбудований годинник з календарем, які, за бажанням, можуть постійно відображатися в режимі очікування і таким чином, замінити настінний годинник.

РЕЖИМ "НЕ ТУРБУВАТИ"
Щоб вас не тривожили в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина, або ... .Та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим «Не турбувати». При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 7"
Розширення екрану: 800 х 480
Графічне меню: Є, керування через кнопки
Управління: Сенсорні кнопки
Варіанти підключень: 2 викликаючи панель + 2 відеокамера + 4 відеодомофона;
1 виклична панель + 4 відеодомофона + 3 відеокамери.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Вбудована пам'ять: Не менше 64 фото
Роз'єм для SD карти: Є
Особливості: Пам'ять, графічне меню, медіаплеєр, фоторамка, тонкий корпус, високий дозвіл екрана, підсвічування сенсорних кнопок
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 185 х 127 х 17 мм
Вага: 360 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий

Інструкції по експлуатації
Відеодомофон NeoLight OMEGA +Відеодомофон NeoLight OMEGA +Відеодомофон NeoLight OMEGA +Відеодомофон NeoLight OMEGA +Відеодомофон NeoLight OMEGA +Вверх!