Відеодомофон NeoLight OMEGA

Відеодомофон NeoLight OMEGA
Ціна: 2710 грн.

Ну мега симпатичний домофон, дійсно виглядає модно і сучасно, одним словом, NeoLight OMEGA підходить для справжніх цінителів зовнішнього вигляду і якісного зображення. Буває також і в чорному корпусі, і на наш погляд, виглядає навіть крутіше, ніж у білому. Надтонкий корпус, великий екран високого дозволу, що світяться при натисканні або вхідному виклику сенсорні кнопки - все це вигідно виділяє відеодомофон OMEGA серед його 7-дюймових побратимів NeoLight. І, як завжди, ціна на домофони NeoLight, вона поза конкуренцією і доступна кожному. Окремо варто відзначити, що відеодомофон споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі, тому під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення. Однак в домофонах NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління не підлягають зношування, не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДЕОПАНЕЛІ АБО ВІДЕОКАМЕРИ
Для повної безпеки в NeoLight OMEGA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д. ). Самих викличних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН АБО ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight OMEGA є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight OMEGA є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 7"
Розширення екрану: 800 х 480
Графічне меню: Немає
Управління: Сенсорні кнопки
Варіанти підключень: 1 викликаючи панель + 1 відеокамера + 4 відеодомофона;
2 викличні панелі + 4 відеодомофона.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Особливості: Тонкий корпус, високий дозвіл екрана, підсвічування сенсорних кнопок
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 185 х 127 х 17 мм
Вага: 360 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий і Чорний

Інструкції по експлуатації

Відеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВідеодомофон NeoLight OMEGAВверх!