Відеодомофон NeoLight GAMMA

Відеодомофон NeoLight GAMMA
Ціна: 152 у.о.

Ви завжди хотіли об'єднати систему відеоспостереження і домофон? Або ви любите великий розмір екрану, щоб не треба було придивлятися до деталей? Тоді ми рекомендуємо звернути увагу на відеодомофон GAMMA. У нього найбільша діагональ екрану 10 "і це перший домофон, у якого є VGA вхід і ІК приймач для перегляду та віддаленого управління відеореєстратором (пристрій, на який записуються всі дані з підключених до нього відеокамер).

Тепер на екран домофона ви можете вивести онлайн відео, архіви або керувати налаштуваннями самого реєстратора за допомогою його рідного ІЧ пульта через ІК приймач домофона.

Також в NeoLight GAMMA є всі основні режими, необхідні при роботі з відеодомофонів.

Ну, і звичайно, правильний дизайн, який підійде для приміщення в будь-якому стилі - від класики до модного нині лофту.

Окремо варто відзначити, що відеодомофон споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі, тому під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення. Однак в домофонах NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


СЕНСОРНІ КНОПКИ
Сенсорні кнопки дозволяють управляти відеодомофоном легким дотиком пальця до зображення кнопки на корпусі. У порівнянні зі стандартними механічними кнопками, сенсорні елементи управління не підлягають зношування, не залипають, не мають обмежень по спрацьовуванню, легко чистяться і мають сучасний і естетичний дизайн.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДЕОПАНЕЛІ АБО ВІДЕОКАМЕРИ
Для повної безпеки в NeoLight GAMMA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д. ). Самих викличних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН АБО ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight GAMMA є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight GAMMA є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

РЕЖИМ "МОНІТОР"
Серед все відомих нам домофонів, тільки в лінійці NeoLight є модель, до VGA входу якої можна підключити будь-який пристрій з VGA виходом і використовувати домофон в якості 10 "монітора - це відеодомофон GAMMA.
У якому випадку це необхідно? Звичайно, в основному для підвищення загального рівня безпеки самого об'єкта.

Найбільш часто GAMMA затребувана для будинків або офісів, де встановлена повноцінна система відеоспостереження - камери і відеореєстратор - пристрій, який записує всю інформацію від камер і відображає її на моніторі. Але не завжди цей монітор знаходиться в доступному місці, а часто його просто немає і доступ до відеореєстратора здійснюється по мережі.

А що робити, якщо потрібен доступ до реєстратора, а комп'ютера або планшета немає під рукою? Наприклад, коли вам подзвонили у двері і ви хочете швидко переглянути додаткові камери, які не підключені до домофону, але підключені до реєстратора? У такому випадку ви просто натиснете на кнопку на домофон і побачите всі підключені до реєстратора камери на його екрані.

Мало того, ви навіть зможете повноцінно управляти реєстратором за допомогою його рідного ІЧ пульта через ІК приймач, який входить в комплект домофона і буде виведений поруч з ним.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 10"
Розширення екрану: 1024 х 600
Графічне меню: Немає
Управління: Сенсорні кнопки з підсвічуванням;
ІК приймач для відеореєстратора.
Варіанти підключень: 2 викличні панелі + 2 відеокамери + 4 відеодомофона + 1 відеореєстратор;
1 виклична панель + 3 відеокамери + 4 відеодомофона + 1 відеореєстратор.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Особливості: Підключення та управління відеореєстратором, великий екран високого дозволу, тонкий корпус, підсвічування сенсорних кнопок
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 258 х 178 х 19.7 мм
Вага: 570 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий

Інструкція по експлуатації
Відеодомофон NeoLight GAMMAВідеодомофон NeoLight GAMMAВідеодомофон NeoLight GAMMAВідеодомофон NeoLight GAMMAВідеодомофон NeoLight GAMMAВідеодомофон NeoLight GAMMAВверх!