Відеодомофон NeoLight ALPHA

Відеодомофон NeoLight ALPHA
Ціна: 4465 грн.

ALPHA - це не просто домофон, це справжній Гаджет з великої літери, він дійсно схожий на великий iPhone, і якщо в майбутньому випустять iPhone 10, то він буде виглядати як наш NeoLight ALPHA :). У ньому зібрані всі функції домофонів лінійки NeoLight, хіба що крім роботи по телефонній лінії, тому що це може вже ALPHA +.

Екран 7 "високого дозволу, графічне меню, вбудована і зовнішня пам'ять - це все є і в іншій 7" моделі OMEGA +, але що особливого саме в домофоне ALPHA?

- По-перше, дуже впізнаваний дизайн а-ля iPhone.
- По-друге, сенсорний ємнісний екран, зверніть увагу, саме ємнісний, а чим він кращий стандартного резистивного, який стоїть майже у всіх домофонів інших торгових марок, можете дізнатися нижче або тут.
- По-третє, можливість залишити повідомлення на домофон для інших користувачів - чоловіка, дружини, дітей, співробітників і т.д.
- По-четверте, відеозапис з відеопанелі і відеокамери, тобто наш домофон ALPHA може працювати в режимі стандартного відеореєстратора і навіть писати відео при виявленні руху!

Тепер стає зрозумілим, чому NeoLight ALPHA можна сміливо назвати одним з найбільш функціональних пристроїв на ринку, яке здатне задовольнити будь-якого, навіть найдосвідченішого користувача. Залишилося тільки поповнити лінійку моделями в кольорах Silver і Gold :).

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ


ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
Графічне меню, що застосовується в домофоні ALPHA, дуже зручно у використанні. Стилізоване під всім знайомий інтерфейс Windows, воно інтуїтивно зрозуміло і дозволяє швидко і легко вибирати основні функції відеодомофону - перегляд фотографій відвідувачів, медіаплеєр, перемикання між панелями і відеокамерами, інтерком, режим «Не турбувати», основні налаштування, гучний зв'язок і режим «Аудіоняня» .
Завдяки яскравим і барвистим іконка меню з управлінням домофоном впорається навіть маленька дитина, а великий розмір іконок буде зручний людям з поганим зором або тим, хто втомився від помилкового потрапляння одним пальцем на сусідні кнопки в пристроях з дрібними значками.

Окремо звертаємо вашу увагу, що графічне меню і сенсорний екран - це різні речі, і наявність такого меню не гарантує, що управління відбувається через екран. У моделі ALPHA навігація по меню здійснюється виключно за допомогою сенсорних кнопок на корпусі.

СЕНСОРНИЙ ЄМНІСНИЙ ЕКРАН
Тип сенсорного ємнісного екрана, застосовуваного в ВІДЕОДОМОФОНІВ ALPHA, використовується у мобільних телефонах iPhone, планшетах iPad і інших сучасних пристроях.
Ми неодноразово стикалися з тим, що багато хто навіть не знають, що в ВІДЕОДОМОФОНІВ можуть бути екрани такого типу, адже практично всі інші виробники використовують резистивні сенсорні екрани, які більш дешеві у виробництві, що і пояснює їх широке використання.

Основною перевагою ємнісного екрана є менший час відгуку, а простою мовою - наш екран реагує на дотик пальця миттєво, тобто на відміну від резистивного, на екран ALPHA не треба кілька разів натискати із зусиллям або тим більше тикати стилусом або олівцем, він просто не відреагує на них.

Також ємнісний екран надійніший за рахунок своєї конструкції, тому на ньому немає гнучких елементів (мембран), які входять в конструкцію резистивного екрану і призводять до його поступового зносу.

До недоліків резистивного екрану відноситься і низька СВІТЛОПРОПУСКНА здатність, що призводить до використання більш яскравого підсвічування екрану, і, як наслідок, до меншого часу її роботи.

Одним словом, резистивні екрани - це вчорашній день, і єдина причина їх повсюдного використання - це дешева ціна. А майбутнє залишається за ємнісними екранами, які використовуються в домофонах ALPHA і ALPHA +.

ПАМ'ЯТЬ
Вбудована пам'ять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу і дати виклику, навіть якщо біля домофону у цей момент нікого не було. Відеодомофон ALPHA може записувати на вбудовану пам'ять мінімум 64 зображення, які надходять в домофон від викличної відеопанелі при кожному натисканні на неї. Максимально можлива кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу - чим більше якість та інформації на зображенні, тим менша кількість записів буде зроблено.
Для запису зображень з більш високою якістю або для збільшення їх кількості, в NeoLight ALPHA можна використовувати зовнішню карту пам'яті micro SD. Також вона призначена для перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.

ПАМ'ЯТЬ
Ця функція дозволить записувати відео по одному з каналів, будь то одна з викличних панелей або камер, для контролю ситуації навколо. Мало того, можна виставити запис по руху, що дозволить економити пам'ять на карті microSD. При цьому на відміну від домофонів інших торгових марок, в NeoLight ALPHA для використання цієї функції вам не потрібен додатковий датчик руху.

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДОДАТКОВОЇ ВІДЕОПАНЕЛІ АБО ВІДЕОКАМЕРИ
Для повної безпеки в NeoLight ALPHA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що буде необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д. ). Самих викличних панелей також можна підключити дві, що буде затребуваним, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з цих панелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

АДРЕСНИЙ ДЗВІН АБО ГУЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркома, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight ALPHA є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на збори в переговорки.

РЕЖИМ "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight ALPHA є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

ЗАЛИШИТИ ПОВІДОМЛЕННЯ
Як часто ви не встигаєте сказати найголовніше своїм близьким перед відходом на роботу, тому що немає часу або просто не хочете їх будити? Або ви хочете залишити важливе повідомлення співробітнику не тільки на папері, а й продублювати його аудіозаписом, щоб він точно вас почув?
У домофонІ NeoLight ALPHA є можливість записати аудіоповідомлення, яке потім в будь-який момент зможуть прослухати інші користувачі.

МЕДІАПЛЕЄР
Якщо ви хочете швидко переглянути фотографії, записані на micro SD карті, а комп'ютера поруч немає, то вставте карту в роз'єм збоку на домофон ALPHA і виберіть медіаплеєр в графічному меню. Мало того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон в класичну фоторамку, заощадивши при цьому на її покупку.
Ну а якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь або у вас поганий настрій, підійдіть до домофону ALPHA і просто включите записану на micro SD карту улюблену музику. І що важливо, якість звуку вас приємно обрадує.

Окремо відзначимо, що, перебуваючи в режимі медіаплеєра, ALPHA буде працювати в стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофону.

ФОТОРАМКА
Коли ви повертаєтеся додому після роботи, насамперед вам цікаво дізнатися, хто ж до вас приходив. Для цього просто треба зайти в режим перегляду записаних зображень від викличної відеопанелі і відкрити актуальні файли в необхідної папці. Однак, якщо ви були у відпустці або хочете переглянути всіх відвідувачів вашого офісу, наприклад, за місяць, то зробити це вручну буде вкрай незручно.

Для цього варто двічі нажати на кнопку Arrow right і запустити циклічний перегляд фотографій.

Також функцію фоторамки можна використовувати і для перегляду записаних зображень на зовнішньому носії - карті micro SD.

Відеодомофон при цьому залишається в звичайному режимі очікування і зможе повноцінно прийняти вхідний виклик від відеопанелі або іншого домофону.

Таким чином, за ціну одного домофона ALPHA ви отримуєте два повноцінних пристрої - відеодомофон і цифрову фоторамку.

ЦИФРОВИЙ КАЛЕНДАР ТА ГОДИННИК
Із приємних бонусів можна виділити стильні і зручні вбудований годинник з календарем, які, за бажанням, можуть постійно відображатися в режимі очікування і таким чином, замінити настінний годинник.

РЕЖИМ "НЕ ТУРБУВАТИ"
Щоб вас не тривожили в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснув дитина, або ... .Та хіба мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто включите режим «Не турбувати». При цьому всі необхідні записи зображень відвідувача будуть зроблені в беззвучному режимі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 7"
Розширення екрану: 800 х 480
Графічне меню: Є, керування через кнопки
Управління: Сенсорний ємнісний екран
Варіанти підключень: 2 викликаючи панель + 2 відеокамера + 4 відеодомофона;
1 виклична панель + 4 відеодомофона + 3 відеокамери.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Вбудована пам'ять: Не менше 64 фото
Роз'єм для SD карти: Є
Особливості: Сенсорний екран високого дозволу, пам'ять, графічне меню, медіаплеєр, фоторамка, автовідповідач, запис повідомлень, режим відеореєстратора
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 210 х 116 х 25 мм
Вага: 360 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий та Чорний

Інструкції по експлуатації
Відеодомофон NeoLight ALPHAВідеодомофон NeoLight ALPHAВідеодомофон NeoLight ALPHAВідеодомофон NeoLight ALPHAВідеодомофон NeoLight ALPHAВідеодомофон NeoLight ALPHAВверх!