Домофон NeoLight DELTA

Домофон NeoLight DELTA
Ціна: 1850 грн.

Ви шукайте мініатюрний, простий, але стильний домофон? Та щоб ще й кольоровий екран був, на якому видно усміхнене обличчя вашого гостя? Тоді наша порада - вибирайте модель NeoLight DELTA, у якого найчесніша ціна серед відеодомофонів такого класу. У ньому немає нічого зайвого, він по-німецьки лаконічний і по-італійськи вишуканий.

Приємний гладкий пластик молочного кольору з легким перламутром, тонкий корпус, сенсорні кнопки, бездоганна робота всіх функцій і легке зрозуміле управління - за допомогою відеодомофон NeoLight DELTA не тільки приємно спілкуватися, він також стане прекрасним доповненням вашого інтер'єру і ще одним корисним «гаджетом» у вашій життя.

Окремо варто відзначити, що відеодомофон споживає дуже мало енергії і живиться від безпечних 14.5 В за допомогою блоку живлення, який йде в комплекті. У більшості домофонів інших торгових марок це викликає деякі труднощі, тому під час ремонту під домофон виводиться харчування 220В і треба придумувати, куди заховати зовнішній блок живлення. Однак в домофонах NeoLight цей адаптер настільки мініатюрний і зручний для монтажу, що його легко сховати в простій підрозетник, який можна розмістити в стіні за домофоном.

Основні функції


Підключення додаткової відеопанелі або відеокамери
Для повної безпеки в NeoLight DELTA разом з відеопанеллю можна підключити додатково одну відеокамеру, що необхідно, якщо зловмисник закриє камеру на панелі виклику біля дверей або якщо є необхідність спостерігати за додатковою територією (наприклад, задній двір, коридор, ліфт і т.д.) . Замість додаткової відеокамери можна підключити ще одну панель виклику, що буде потребувати, якщо є кілька входів в будинок. Для кожної з двох підключених відеопанелей можна вибрати індивідуальну мелодію дзвінка і міняти їх при необхідності.

Адресний дзвін та гучний зв'язок
У вас великий будинок або офіс і ви не хочете кожен раз бігти до домофону біля вхідних дверей, щоб відчинити двері? Ви можете підключити в одну систему до чотирьох відеодомофонів NeoLight в різних приміщеннях і приймати вхідний дзвінок від відвідувача з можливістю відкрити двері з будь-якого домофону.
Ви хочете переадресувати вхідний дзвінок на інший домофон в інше приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, що знаходиться в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркому, не турбуючи при цьому інші домофони в системі.

Також в NeoLight DELTA є функція гучного оповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або співробітників на зборах для розмови.

Режим "АУДІОНЯНЯ"
Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight DELTA є можливість прослуховувати підключення домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня». Наприклад, ви можете налаштувати цей режим в домофоне, який знаходиться в дитячій спальні, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину. Таким чином, турботлива мама, перебуваючи біля головного домофона, завжди зможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, при необхідності, на прослуховуючих пристроїв завжди можна відключити цю функцію.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Розмір екрану: 4.3 "
Розширення екрану: 480 х 272
Графічне меню: Немає
Управління: Сенсорні кнопки
Варіанти підключень: 1 викликаючи панель + 1 відеокамера + 4 відеодомофона;
2 викличні панелі + 4 відеодомофона.
Підключення відеодомофонів в інтеркомі: 4
Особливості: Тонкий корпус, ексклюзивний колір корпусу
Тип кріплення: Настінне
Живлення: 12В DC / 220В AC (адаптер в комплекті)
Габарити (Д х В х Г): 180 х 120 х 17 мм
Вага: 260 г
Матеріал корпусу: Пластик
Колір корпусу: Білий перлина

Інструкції по експлуатації
Домофон NeoLight DELTAДомофон NeoLight DELTAДомофон NeoLight DELTAДомофон NeoLight DELTAДомофон NeoLight DELTAВверх!